Krzysztof Szaszkowski

Krzysztof Szaszkowski

OPERATOR OBRAZU / KAMERY / STEADYCAM / OŚWIETLENIA / FOTOGRAF

BOSCH SERVICE HŁADKA - WYMIANA OLEJU W 12 MINUT!

"BOSCH SERVICE HŁADKA" jest liderem w województwie lubuskim w utrzymywaniu standardów jakościowych i oferowaniu ciekawych usług swoim klientom. Tym razem serwis ruszył z akcją wymiany oleju w 12 minut! Szanując czas swoich klientów "BOSCH SERVICE HŁADKA" ciągle skraca czas realizacji usług. Co ciekawe, spóźnienie się z wymianą oleju choćby o jedną minutę skutkuje wykonaniem usługi bezpłatnie! Postanowiliśmy sprawdzić tę obietnicę podczas realizacji zdjęć do nowego spotu reklamującego "BOSCH SERVICE HŁADKA". Na początku niedowierzaliśmy trochę, no bo jak to możliwe, żeby w 12 minut kompleksowo wykonać taką usługę i co najważniejsze fachowo i profesjonalnie. No i znowu się okazało, że niedowiarki muszą się jeszcze wiele nauczyć... :-/.

Produkcja tego spotu była równie szybka, jak wymiana oleju - nie trwała oczywiście 12 minut, ale zaledwie kilka godzin (zdjęcia). Okazuje się, że jak się chce to można zmobilizować ekipę do szybkiego działania. Oczywiście mówimy o szybkości działania z zachowaniem niezmiennie najwyższej jakości. Proces realizacji zdjęć w biurze serwisu przebiegał dosyć standardowo. Inaczej było już na hali serwisowej gdzie wykonaliśmy najpierw 3 timelapsy po 12 minut z różnych punktów widzenia (na tym samym samochodzie), a następnie przystąpiliśmy do ogrywania poszczególnych czynności. Jako, że cały czas trwały naprawy i praktycznie wszystkie stanowiska w serwisie były zajęte, pracowaliśmy w systemie "podglądania". W tym celu użyliśmy 3 lamp z dyfuzorami na monopodach - każdą trzymała inna osoba. Gwarantowało to mobilność i natychmiastową reakcję na zmieniającą się sytuację. Operator z kamerą w systemie EOS również pracował  na monopodzie. To pozwoliło nam niezauważalnie wręcz podglądąć pracę osób wymieniających olej i bardzo szybko reagować. Nie mogliśmy sobie przecież pozwolić na przerywanie im pracy gdyż każda minuta spóźnienia to złamanie obietnicy, jaką "BOSCH SERVICE HŁADKA" dał swoim klientom.

Spot bedzie emitowany w kinie "HELIOS" oraz na antenie TVP w Gorzowie Wielkopolskim.

  • Autor: Krzysztof Szaszkowski

Ostatnie realizacje więcej »

Mariusz Ancuta
kierownik działu filmowego Szczegółowe informacje, wycena produkcji i kampanii - tel. 95 783 57 13, kom. 501 574 530, e-mail: info@filmica.pl